← Více o Document Manageru

Document Manager.
Archivujte faktury bez práce

Bezpečnostní odznak

Už se vám také povedlo zaplatit fakturu dvakrát? Nebo jste ji rovnou ztatili? Nástroj Document Manager vám ohlídá stav i datum splatnosti. A nejen to.

Umělá inteligenceNechte to na umělé inteligenci

Nástroj Document Manager umí faktury nejen chytře ukládat a archivovat. Díky technologii Rossum z faktur a podobných listin sám vyčte data, podle kterých dokumenty následně třídí a vyhledává.

Datum splatnostiZískejte přehled

Jednoduchý systém polí a metadat zajistí, že budete mít neustále přehled o tom, od koho faktury chodí nebo třeba kdy nastane datum splatnosti.

A jak ještě vám pomůžeme s fakturami?

Faktury ze všech poboček

Ať máte pobočky přes celé město nebo přes celou zem, s naším nástrojem máte všechny faktury bezpečně k dispozici ve webovém prohlížeči. A s nimi i smlouvy, dodací listy, manuály, směrnice, reklamace, a tak dále, a tak dále.

Automatické třídění přijatých faktur

Stačí si nastavit pravidla pro příjem a faktury vám budou lítat přímo do určených šanonů. Náš chytrý příjem je roztřídí automaticky podle zvolených pravidel a vlastností, jako jsou například odesílatel, předmět nebo příloha.

Vaše naše, naše vaše adresa

Nemáte reprezentativní adresu pro automatický příjem faktur? Nebo si naopak tu svou chcete ponechat? Ani jedno není problém. Nabídnout vám tedy můžeme tvar vasejmeno@cloudaper.email nebo přesměrování vaší adresy do naší aplikace.

Chci si Document Manager
zkusit na vlastní myš

Vyzkoušet

Chci Document Manager
na 1 měsíc zdarma

Nezávazně objednat

Vyzkoušejte si Document Manager nanečisto

Zadejte svůj e-mail a my vám hned zřídíme demo účet, díky kterému si můžete Document Manager vyzkoušet na vlastní myš.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

Pošlete nám nezávaznou objednávku

Chcete Document Manager na 1 měsíc zdarma? Pošlete nám nezávaznou objednávku, obratem se s vámi spojíme a pošleme vám nabídku.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

cloudaper.com