← Více o Document Manageru

Document Manager.
Čtení faktur nechte na roboty

Robot

Automatizujte procesy, které můžete přenechat technologiím,
a věnujte se důležitým věcem.

Na všechno ostatní je tady Document Manager. Pomůže vám třeba vyčítat faktury umělou inteligencí a údaje načíst rovnou do účetního systému nebo vytvořít platební příkaz. Ušetřete čas, náklady a eliminujte chyby.

Chcete mít vlastního robota? Vyplňte formulář níže anebo rovnou zavolejte na +420 606 733 191‬ či napište na dm@cloudaper.com.

Chci vlastního robota!

Jak to funguje?

1. Shromážděte faktury

Faktury přepošlete e-mailem na faktury@documentmanager.cz nebo ty papírové jednoduše oskenujte. Všechny pak budete mít v digitálním šanonu.

2. Přepisování údajů nechte na roboty

Hned potom se pustí roboti do práce a za pomoci umělé inteligence od společnosti Rossum s 97% přesností vyčtou z faktur všechny údaje. Ty zbylé můžete pohodlně zkontrolovat.

3. Zaplaťte faktury jedním kliknutím

Na jedno kliknutí si pak můžete vytvořit platební příkaz v bance nebo zaplatit QR kódem. Už žádné přepisování čísla účtu nebo variabilního symbolu.

4. Načtěte všechny údaje rovnou do účetnictví

Rozpoznané údaje z faktur nakonec vyexportujete a načtete rovnou do účetního systému, kde se spárují s platbami z banky. Dejte sbohem hledání ztracených faktur a účtenek.

Chcete mít vlastního robota? Klikněte na Nezávazně objednat níže a vyplňte formulář anebo rovnou zavolejte na +420 606 733 191‬ či napište na dm@cloudaper.com.

Chci si Document Manager
zkusit na vlastní myš

Vyzkoušet

Chci Document Manager
na 1 měsíc zdarma

Nezávazně objednat

Vyzkoušejte si Document Manager nanečisto

Zadejte svůj e-mail a my vám hned zřídíme demo účet, díky kterému si můžete Document Manager vyzkoušet na vlastní myš.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

Pošlete nám nezávaznou objednávku

Chcete Document Manager na 1 měsíc zdarma? Pošlete nám nezávaznou objednávku, obratem se s vámi spojíme a pošleme vám nabídku.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

cloudaper.com