← Více o Document Manageru

Document Manager.
Uložte si dokumenty bezpečně online

Bezpečnostní odznak

Dejte sbohem papírům. Nástroj Document Manager je interaktivní cloudové úložiště dokumentů. Uschováte si v něm všechny možné dokumenty, od záručních listů, přes faktury a smlouvy, až po mnohasetstránkové texty. Bude Vám neocenitelným pomocníkem při digitalizaci kanceláře. Jednou z jeho hlavních předností je totiž rozhraní pro skutečně jednoduché skenování a zařazování dokumentů.

Neomezeně místPracujte kdekoli

Díky tomu, že Document Manager je cloudové úložiště, máte veškeré dokumenty přístupné kdykoli a kdekoli. Neustále zesilujeme ochranné prvky a umožňujeme dvoufázovou autentizaci.

Neomezeně lidíSdílejte s kýmkoli

Document Manager umožňuje jednoduché sdílení dokumentů s ostatními uživateli, přes e-mail nebo pomocí unikátního odkazu. Sdíleným dokumentům můžete nastavit expirační dobu a heslo. Všechny nasdílené dokumenty uvidíte v přehledné tabulce.

Už žádná ztracená data

Přišli jste o data při krádeži, povodni nebo kvůli spálenému disku? Ukládat data online se vyplatí.

Skenovací rozhraní

Trápí vás úmorně zdlouhavý proces digitalizace? Zjednodušili jsme ho a přidali jsme přehledné ovládání. Skenujte efektivněji už dnes.

100% webový nástroj

Nechce se vám instalovat složité programy na firemní zařízení? S námi nemusíte. Vše jsme zjednodušili, ale to podstatné zůstalo. K užívání Document Manageru potřebujete pouze internetový prohlížeč.

Zamítnuto, schváleno!

Toužíte po svižném schvalovacím procesu? Document Manager rozeznává hned několik fází, podle kterých je možné dokumenty procházet. Červená znamená zamítnuto, zelená schváleno. A dál? To je na vás!

Cenově dostupné řešení

Nechcete za datového správce platit stovky tisíc korun ročně? Document Manager je jednoduchý nástroj určený především pro živnostníky a menší a střední podniky. Tomu odpovídá i jeho cena. Podívejte se na naši cenovou nabídku.

Chci si Document Manager
zkusit na vlastní myš

Vyzkoušet

Chci Document Manager
na 1 měsíc zdarma

Nezávazně objednat

Vyzkoušejte si Document Manager nanečisto

Zadejte svůj e-mail a my vám hned zřídíme demo účet, díky kterému si můžete Document Manager vyzkoušet na vlastní myš.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

Pošlete nám nezávaznou objednávku

Chcete Document Manager na 1 měsíc zdarma? Pošlete nám nezávaznou objednávku, obratem se s vámi spojíme a pošleme vám nabídku.

Budeme rádi, pokud nám vyplníte ještě i další detaily.

cloudaper.com